Kontakt

Ta gärna kontakt med oss om du har synpunkter eller frågor. Det går också att skicka kommentarer på blogginläggen här på hemsidan. Bilder på personalen är på kommande så fort vi retuscherat klart.

 

Läsning, Skrivning Och Benämning

Paula Salmi, Projektledare

paula.salmi@nmi.fi

Pia Vataja, projektforskare

pia.vataja@nmi.fi

Ann-Katrine Risberg, projektforskare

arisberg@nmi.fi

Laura Plyhm, projektanställd

laura.plyhm@nmi.fi

Självreglering, Beteende Och Uppmärksamhet

Mika Paananen. Projektledare

mika.paananen@nmi.fi

Henrik Husberg, projektforskare

henrik.husberg@nmi.fi

Pirjo Savolainen, projektforskare

pirjo.savolainen@nmi.fi

Sara Pöntinen, projektassistent

sara.pontinen@nmi.fi

Jakob Langenskiöld, projektassistent

jakob.langenskiold@nmi.fi